Valandsportföljen 1958

Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958
Valandsportföljen 1958

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VALANDSPORTFÖLJEN, 1958, 16 st, XVI/XXV, litografier, bl a John Ahlgren, Ulla Gabrielsson, Hans Hermansson, Sture Lorentzon, varierande mått

Gulnade, smärre skador, skadad mapp

434489

2017-01-21