Ardy Struwer glasobjekt

Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Blå Hägring", glasobjekt, tryck på glasblock, signerad Ardy S, numrerad 43/199, höjd inklusive sockel ca 24, 28x5,5 cm

434494

2017-01-21