Emilia Linderholm Klafreström glasobjekt

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

EMILIA LINDERHOLM KLAFRESTRÖM (född 1976): Komposition av kvinna med fåglar, glasobjekt, tryck på glasblock, signerad och daterad Emilia Linderholm Klafreström, höjd inklusive sockel i metall ca 25, 20x2,5 cm

434502

2017-01-21