Emilia Linderholm Klafreström glasobjekt
Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
EMILIA LINDERHOLM KLAFRESTRÖM (född 1976): Komposition av kvinna med fåglar, glasobjekt, tryck på glasblock, signerad och daterad Emilia Linderholm Klafreström, höjd inklusive sockel i metall ca 25, 20x2,5 cm
434502
2017-01-21