Ernst Lang oljemålning

Ernst Lang oljemålning
Ernst Lang oljemålning
Ernst Lang oljemålning
Ernst Lang oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ERNST LANG (1800-tal): Piprökande man, signerad Ersnt Lang München, olja på pannå, ca 25x17 cm

434522

2017-01-21