Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A Fridell, etsning, ca 18,5x14 cm, oramad
LITTERATUR: Asplund 27, Haskel 33

434526

2017-01-21