Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A Fridell, etsning, ca 18,5x14 cm, oramad
LITTERATUR: Asplund 27, Haskel 33
434526
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här