Gustaf Isander etsning

Gustaf Isander etsning
Gustaf Isander etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF ISANDER (1863-1929): Expansion, signerad och daterad Gustaf Isander 1922, etsning, 22x17 cm, oramad

Veck i marginalen, påskrift i blyerts, ngt gulnad

434527

2017-01-21