Carl Hjalmar Norrström Light up the dark

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM (1853-1923): Förlaga till kandelabrar No 2 och 3 för Skultuna bruk, signerad C Hj Norrström, och daterad Sept. 1897, akvarell, ca 95 x 65 cm

Reva, veck, fläckar

434530

2017-02-13