Pall gustaviansk stil
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PALL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, öppningbar sits för förvaring, höjd 50, 66x37 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
434532
Päivämäärä:
2017-01-21