Pall gustaviansk stil

Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PALL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, öppningbar sits för förvaring, höjd 50, 66x37 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

434532

Päivämäärä:

2017-01-21