Soffgrupp jugendstil

Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil
Soffgrupp jugendstil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFGRUPP, 8 dlr, jugendstil, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, bestående av: soffa, 3 karmstolar, 2 stolar, bord, sidobord, soffans längd ca 122, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, något kantband löst, smärre fläckar

434548

2017-01-21