Sallongsbord Sengustaviank respetktivt Empirestil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALLONGSBORD, empirestil, benen 1800-tal sengustavianska helt skulpterade med egyptiska karyatidbyster, förgyllda, höjd 74, diameter 74 cm

Omarbetad, slitage

434557

2017-01-21