Hans Brunnström blandteknik

Hans Brunnström blandteknik
Hans Brunnström blandteknik
Hans Brunnström blandteknik
Hans Brunnström blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BRUNNSTRÖM (1900-tal): "April -45", signerad H. Brunnström, blandteknik på pannå, ca 126x120 cm

Uppfästningshål, kantskador

434562

2017-01-21