Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, sengustaviansk, omkring 1800, troligen krönt av dina, marmor och förgylld brons, höjd ca 38 cm

glas, nyckel, pendel saknas, slitage, nagg, en visare delvis av och medföljer.

434563

2017-01-21