Jean-Michel Folon

Jean-Michel Folon
Jean-Michel Folon

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN-MICHEL FOLON (1934-2005): "The Guitar as a Conductor", signerad Folon, numrerad 4/100, Editions Marquet, färgseriegrafi, ca 84x79 cm

Möjligen smärre bladskada

434573

2017-01-21