Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN-MICHEL FOLON (1934-2005): "The Guitar as a Conductor", signerad Folon, numrerad 4/100, Editions Marquet, färgseriegrafi, ca 84x79 cm
Möjligen smärre bladskada
434573
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här