Ljusstakar rokoko Light up the Dark

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, brons, vriden dekor, höjd 24,5 cm

Slitage, tidigare försilvrade, smärre bristningar

434594

2017-02-13