Flaskor

Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor
Flaskor

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 9 st, 1700-tal, grön glasmassa, höjd ca 16-28 cm

Omfattande skador

434599

2017-01-21