Flaskor
2017-01-21
434599
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLASKOR, 9 st, 1700-tal, grön glasmassa, höjd ca 16-28 cm
Omfattande skador