Lerkärl

Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LERKÄRL, 4 st, 16/1700-tal, höjd ca 8-16 cm

Skador/bortfall

434600

2017-01-21