Lerkärl

Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl
Lerkärl

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LERKÄRL, 6 st, 16/1800-tal, höjd ca 10-25 cm

Skador/bortfall

434601

2017-01-21