Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets slut, England, svärtad dekor, spegelns mått ca 202x95 cm
Slitage, lagning på listkant, krön saknas
434603
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här