Camille Léopold Cabaillot-Lasalle

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CAMILLE LÉOPOLE CABAILLOT-LASSALLE (1839-?): Interiör med far och flicka, signerad och daterad 1878, olja på pannå, ca 46x40 cm

434606

2017-01-21