Friedrich Jürgenson friedrich

Friedrich Jürgenson friedrich
Friedrich Jürgenson friedrich
Friedrich Jürgenson friedrich
Friedrich Jürgenson friedrich

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDRICH JÜRGENSON (1900-tal): Novemberkväll över Mälaren, signerad, etikettmärkt à tergo daterad 1948, pastell, ca 66x89 cm

434607

2017-01-21