Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MASK, Baule, Elfenbensfusten, "Goli", träskuren, bemålad, höjd ca 39 cm
Slitage, äldre lagning
434613
2017-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här