Mask

Mask
Mask
Mask
Mask
Mask
Mask

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

MASK, Baule, Elfenbensfusten, "Goli", träskuren, bemålad, höjd ca 39 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, äldre lagning

434613

2017-02-02