Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
MASK, Baule, Elfenbensfusten, "Goli", träskuren, bemålad, höjd ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, äldre lagning
434613
2017-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner