Matbord England Mahogny
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, massiv mahogny, England, 1800-tal, Georg lll-stil, två slag, utfällbara ben, på hylsor samt hjultrissor i mässing, höjd ca 74, 185x23 cm, slagen à 68 cm, totallängd ca 157 cm
Fanerlagning, repor, slitage
434615
2017-01-25