Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gotisk stil, ek, låda i ragen samt rygg med skrivskiva, sits och rygg med läderklädsel, sitthöjd ca 46 cm, nyckel finns

Smärre slitage, delar saknas samt den ena skivan saknar stöd

434627

2017-01-21