Karmstolar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gotisk stil, ek, låda i ragen samt rygg med skrivskiva, sits och rygg med läderklädsel, sitthöjd ca 46 cm, nyckel finns
Smärre slitage, delar saknas samt den ena skivan saknar stöd
434627
2017-01-21