Amuletter jade

Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade
Amuletter jade

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMULETTER, 2 st, jade, Kina, 1900-tal, amuletter skurna med figurala motiv samt landskapmotiv, längd ca 58-60 mm

Lätt ytslitage

434631

2017-01-23