Salvador Dali
2017-01-23
434645
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen: "Don Josés Flower Song", signerad, färglitografi på japanpapper, numrerad Q/J, ca 54x43 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 1312