Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen: "Don Josés Flower Song", signerad, färglitografi på japanpapper, numrerad Q/J, ca 54x43 cm

Litteratur: Michler/Löpsinger 1312

Zustandsbeschreibung

434645

2017-01-23