Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen: "Don Josés Flower Song", signerad, färglitografi på japanpapper, numrerad Q/J, ca 54x43 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 1312
Zustandsbeschreibung
434645
2017-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner