Freje

Freje
Freje
Freje
Freje

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CURT HENRY FREJE (född 1920): Segelbåt på öppet hav, signerad, olja på duk, 22x27 cm

434663

2017-01-30