Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGBONAD, allmoge, sannolikt Danmark, 1800-tal, "Her Willemand og Guld: harpen", troligen motiv från dansk folkvisa, ca 96 x114 cm

Kuntoraportti

Fläckar och skador

434672

Päivämäärä:

2017-01-21