Väggbonad
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGBONAD, allmoge, sannolikt Danmark, 1800-tal, "Her Willemand og Guld: harpen", troligen motiv från dansk folkvisa, ca 96 x114 cm
Kuntoraportti
Fläckar och skador
434672
Päivämäärä:
2017-01-21