Nordiska Kompaniet fåtöljer
2017-01-21
434682
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, varav en etikketmärkt NK, randig klädsel med sittdyna, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 47 cm
Slitage