Sängar linneskåp sängbord stolar i björk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGKAMMARMÖBEL, 8 dlr, 1930-40-tal, fanerad med björk, bestående av 2 sängar, linneskåp, 2 sängbord, 2 stolar, skåp med tillhörande spegel, linneskåpets höjd ca 150, 110x45 cm, sängarnas bäddmått ca 85x188 cm, nyckel finns

Slitage, handtag till linneskåpet saknas, fanerskador, fläckar

434685

2017-01-21