Salongsgrupp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSGRUP, 5 dlr, Karl Johan-stil, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, fanérade med björk, bestående av: bord, 2 karmstolar, 2 stolar, bordets mått inkl. klaffar, 73, 134x70 cm, nyckel finns
Skador, lagningar, slitage
434686
2017-01-21