Isabella Wrangel

Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel
Isabella Wrangel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISABELLA WRANGEL (1911-1975):"Vita murar", signerad och daterad Isabella Wrangel -53, olja på duk, 46x38 cm

Dukhål, krackelerad

434690

2017-01-22