Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKELSEKAR/YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, cylinderformad, på tassar, höjd ca 11 cm
Tassarna med nagg
434692
2017-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här