Skrivbord tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, 1920/30-tal, tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik, fanérat i bl a björk och mahogny, fotavslut i form av stiliserade tassar, medföljande glasskiva, höjd ca 71, 110x60 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

434707

2017-01-22