Skrivbord tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD, 1920/30-tal, tillskrivet AB Chamberts Möbelfabrik, fanérat i bl a björk och mahogny, fotavslut i form av stiliserade tassar, medföljande glasskiva, höjd ca 71, 110x60 cm, nyckel finns
Smärre ytskador
434707
2017-01-22