Takarmatur förgylld

Takarmatur förgylld
Takarmatur förgylld
Takarmatur förgylld
Takarmatur förgylld
Takarmatur förgylld
Takarmatur förgylld

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKAMARATUR, 1900-talets första hälft, femarmad med 10 ljuspipor, delvis förgylld, diameter ca 60 cm, höjd 70 cm

Prismor saknas

434721

2017-01-22