Lars Lerin

Lars Lerin
Lars Lerin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS LERIN (född 1954): Lofoten, signerad och daterad L Lerin -78, 127/180, träsnitt, bildmått ca 50x59 cm

434746

2017-01-29