Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, brittisk, 1890-tal, för kavallerimanskap, stålbalja, längd 103 cm

slitage

434753

2017-02-02