Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, runt, furu, delvis bemålat, en låda i sargen, höjd 74, 118x115 cm
Bruksslitage, senare bemålat
434756
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här