Henri de Toulouse-Lautrec litografi
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), Babylone d´Allemagne (bokomslag), 1894, signerad och daterad i trycket, prägelstämpel Edition Kleinmann, Paris, numrerad i blyerts, No. 27, litografi tryckt i två färger, 19x26 cm
434770
2017-01-25