Collier armband
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
COLLIER, ARMBAND, vaxpärlor, plast samt förgylld vitmetall, treradigt pärlcoller med imitationspärlor, lås i vitmetall med plaststenar, längd ca 32 cm, armband i form av orm i förgylld vitmetall, innerdiameter ca 6,5 cm
Bruksslitage, armband med skador
434771
2017-01-23