Collier armband

Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband
Collier armband

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COLLIER, ARMBAND, vaxpärlor, plast samt förgylld vitmetall, treradigt pärlcoller med imitationspärlor, lås i vitmetall med plaststenar, längd ca 32 cm, armband i form av orm i förgylld vitmetall, innerdiameter ca 6,5 cm

Bruksslitage, armband med skador

434771

2017-01-23