Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fullmastriggare, Tristan da Cunha, signerad roland S, 220/450/I, färglitografi, bladmått ca 57,5x74,5 cm, oramad

434805

2017-01-23