Serveringsvagn design Aldo Tura Italien

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i grönt getskinn, ställning i gulmetall, höjd 58, 75 x 42 cm, total bredd 75 cm

Slitage, lackskador

434809

2017-01-30