Börje Veslén litografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (6) "Quartier Latin", "Zeus Tempel", "Grekisk kust I", "Grekisk kust II", "Swedenborg och succuba", "Trädet", signerade Veslen, 7/300, 6 lös litografier i mapp, bladmått ca 30x22 cm
434815
2017-01-23