Börje Veslén litografier

Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (6) "Quartier Latin", "Zeus Tempel", "Grekisk kust I", "Grekisk kust II", "Swedenborg och succuba", "Trädet", signerade Veslen, 7/300, 6 lös litografier i mapp, bladmått ca 30x22 cm

434815

2017-01-23