Ljusplåt för tre ljus

Ljusplåt för tre ljus
Ljusplåt för tre ljus
Ljusplåt för tre ljus
Ljusplåt för tre ljus

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSPLÅT, 1900-talets början, barockstil, mässing, för tre ljus, höjd 80x54 cm

Slitage

434819

2017-01-23