Christian Fredrik Svensson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marinmotiv, signerad a tergo C F Svensson 1879, olja på duk, 33x48 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelyr

434830

2017-01-23