Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marinmotiv, signerad a tergo C F Svensson 1879, olja på duk, 33x48 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyr
434830
2017-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner