Hjalmar Falk oljemålning

Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938): Bränningar, signerad Hj F, olja på duk, 27x37 cm

434839

2017-01-23