Wilhelm Kaufmann

Wilhelm Kaufmann
Wilhelm Kaufmann
Wilhelm Kaufmann
Wilhelm Kaufmann
Wilhelm Kaufmann
Wilhelm Kaufmann

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KAUFMANN (Österrike, 1895-1975): Landskap med byväg, signerad Wilhelm Kaufmann, olja på duk, 55x68 cm, oramad

434841

2017-01-24